Obniżka! Aparat do krioterapii miejscowej KRIOPOLR 15 L wer.2 Zobacz większe

Aparat do krioterapii miejscowej KRIOPOL R 15 L wer.2

Nowy produkt

KRIOPOL R 15 L wer.2 to mobilne i proste w użyciu urządzenie umożliwiające przeprowadzenie skutecznego i efektywnego zabiegu kriostymulacji. Czynnikiem roboczym jest w nim ciekły azot, dzięki któremu na wylocie dyszy uzyskujemy temperaturę -160 stopni C. 

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

12 440,00 zł brutto

-520,00 zł

12 960,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Masz pytanie?
biuro@bitmed.com.pl
+48 570-645-807
+48 570-645-808

Więcej informacji

Możliwość negocjacji ceny!

Strumień pary azotu uzyskiwany za pomocą urządzenia KRIOPOL R wer.2 u wylotu dyszy, na końcu elastycznego węża osiąga temperaturę roboczą (-160 stopni C) już po ok. 30 s od włączenia urządzenia. Intensywność nadmuchu jest regulowana w zależności od wielkości schładzanej powierzchni, skokowo (4-stopniowo). Temperatura par azotu wynosi -130oC (10 cm od wylotu dyszy).

Urządzenie przeznaczone jest do miejscowego wychładzania tkanki. Czynnikiem roboczym jest ciekły azot, dzięki któremu na wylocie dyszy uzyskujemy temperaturę -160 stopni C, co zapewnia skuteczną i szybką stymulację bodźcową.

Kriopol R Zefir jest to najprostsze urządzenie  z produkowanych przez firmę Kriomedpol. Nie posiada układu wagowego do pomiaru ilości azotu w zbiorniku. Sugerowanym zastosowaniem tej wersji urządzenia jest sytuacja gdy:

  • Panel posiada  małą poręczną obudowę, większe przyciski sterujące i ściankę frontową zagłębioną o 2 mm względem brzegów, co powoduje, że trudniej jest nacisnąć przycisk przez przypadek.
  • Panel  mocowany jest na szyjce zbiornika. Dzięki temu  nie jest dopasowany do konkretnego zbiornika, a można go zamocować do dowolnego ze zbiorników, które są lub były kiedyś oferowane przez naszą firmę.
  • Zastosowano rozwiązania proekologiczne – obudowa wykonana z aluminium bardzo łatwo poddaje się recyklingowi. Po  5 minutach nieużywania panel przełącza się w tryb uśpienia o mniejszym poborze prądu.
  • Wprowadzono nowy poziom mocy chłodzącej "A". Jest on dedykowany do krioakupunktury (przy użyciu specjalnej końcówki do węża), lub do chłodzenia skóry np. przy zabiegach z użyciem lasera.


POZOSTAŁE DANE TECHNICZNE:

  • Objętość zbiornika [l] / waga azotu [kg] : 15 / 12,2
  • Liczba zabiegów z jednego zbiornika TR (dla średniego czasu zabiegu = 3 min + 30 sekundowy rozruch) : ok. 24÷40
  • Masa pełnego zbiornika z ciekłym azotem [kg]: ok. 20,8

9 Inne produkty w tej samej kategorii:

}