Aparat do laseroterapii TERAPUS 2 + 1 sonda punktowa IR 808 nm / 250 mW + okulary ochronne

Aparat do laseroterapii Terapus 2 to nowoczesny sterownik z trzema gniazdami. W komplecie 1 sonda punktowa (światło podczerwone IR 808 nm / 250 mW). Aparat jest zaawansowany i wydajny, posiada nieograniczone możliwości dalszej rozbudowy.

Wysyłka w: 2 do 3 tygodni
5 120,00 zł
5 600,00 zł

4740.74 netto

W zestawie: sterownik Terapus + sonda punktowa IR 808 nm / 250 mW + 2 szt. okularów

Aparat Terapus 2 jest zaawansowany i wydajny, posiada nieograniczone możliwości dalszej rozbudowy do najpełniejszej opcji, tj. kompletnego zestawu laserowego z 2 sondami punktowymi, ze skanerem i sondą prysznicową.

Podstawowa wersja aparatu do laseroterapii TERAPUS 2 ,,power" posiada w zestawie sondę punktową, umożliwiającą terapię z wykorzystaniem podczerwieni, oraz okulary ochronne do prowadzenia zabiegów z wykorzystaniem lasera. Aparat, dzięki wbudowanym trzem gniazdom wejściowym, daje możliwość jego obszernej rozbudowy o kolejne kanały i uzyskanie pełnego urządzenia laserowego z dwoma klasycznymi sondami punktowymi oraz uzupełnienia o bardziej zaawansowane elementy tj. skaner i sonda prysznicowa. Jest kompatybilny z dowolnymi, dostępnymi rodzajami sond laserowych.

Laser biostymulacyjny TERAPUS 2 współpracuje z dowolną sondą punktową, sondami prysznicowymi lub „sondami skanującymi". Sondy mogą być podłączone do któregokolwiek z 3 dostępnych gniazd wejściowych, umieszczonych w tylnej części obudowy.
W zestawie:

  • sterownik TERAPUS 2

  • sonda punktowa  IR 808 nm / 250 mW (praca ciągłą i impulsowa),

  • okulary ochronne 2 szt.

Gwarancja: 24 miesiące

999 Przedmioty

Produkty powiązane