Obniżka! Aparat do krioterapii miejscowej KRIOPOL R 30 L wer.2 Zobacz większe

Aparat do krioterapii miejscowej KRIOPOL R 30 L wer.2

Nowy produkt

KRIOPOL R 30 L wer.2 to mobilne i proste w użyciu urządzenie umożliwiające przeprowadzenie skutecznego i efektywnego zabiegu kriostymulacji. 

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

15 130,00 zł brutto

-630,00 zł

15 760,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Masz pytanie?
biuro@bitmed.com.pl
+48 570-645-807
+48 570-645-808

Więcej informacji

Możliwość negocjacji ceny!

Strumień pary azotu uzyskiwany za pomocą urządzenia KRIOPOL R wer.2 u wylotu dyszy, na końcu elastycznego węża osiąga temperaturę roboczą (-160 stopni C) już po ok. 30 s od włączenia urządzenia. Intensywność nadmuchu jest regulowana w zależności od wielkości schładzanej powierzchni, skokowo (4-stopniowo). Temperatura par azotu wynosi -130oC (10 cm od wylotu dyszy).


Urządzenie przeznaczone jest do miejscowego wychładzania tkanki. Czynnikiem roboczym jest ciekły azot, dzięki któremu na wylocie dyszy uzyskujemy temperaturę -160 stopni C, co zapewnia skuteczną i szybką stymulację bodźcową.


Kriopol R Zefir jest to najprostsze urządzenie  z produkowanych przez firmę Kriomedpol. Nie posiada układu wagowego do pomiaru ilości azotu w zbiorniku. Sugerowanym zastosowaniem tej wersji urządzenia jest sytuacja gdy:

  • Panel posiada  małą poręczną obudowę, większe przyciski sterujące i ściankę frontową zagłębioną o 2 mm względem brzegów, co powoduje, że trudniej jest nacisnąć przycisk przez przypadek.
  • Panel  mocowany jest na szyjce zbiornika. Dzięki temu  nie jest dopasowany do konkretnego zbiornika, a można go zamocować do dowolnego ze zbiorników, które są lub były kiedyś oferowane przez naszą firmę.
  • Zastosowano rozwiązania proekologiczne – obudowa wykonana z aluminium bardzo łatwo poddaje się recyklingowi. Po  5 minutach nieużywania panel przełącza się w tryb uśpienia o mniejszym poborze prądu.
  • Wprowadzono nowy poziom mocy chłodzącej "A". Jest on dedykowany do krioakupunktury (przy użyciu specjalnej końcówki do węża), lub do chłodzenia skóry np. przy zabiegach z użyciem lasera.


POZOSTAŁE DANE TECHNICZNE: 

  • KRIOPOL R wer.1 30  Zefir
  • Objętość zbiornika [l] / waga azotu [kg] : 31,5 / 25,5
  • Liczba zabiegów z jednego zbiornika TR (dla średniego czasu zabiegu = 3 min + 30 sekundowy rozruch) : ok. 50÷86
  • Masa pełnego zbiornika z ciekłym azotem [kg]: ok. 37,6

Gwarancja: 2 lata 

8 Inne produkty w tej samej kategorii:

}