Obniżka! Aparat do krioterapii miejscowej KRIOPOL R 50 L wer.2 Zobacz większe

Aparat do krioterapii miejscowej KRIOPOL R 50 L wer.2

Nowy produkt

KRIOPOL R 50 L wer. 2 to mobilne i łatwe w użyciu urządzenie umożliwiające przeprowadzenie skutecznego i efektywnego zabiegu kriostymulacji. Strumień pary azotu uzyskiwany za pomocą tego urządzenia u wylotu dyszy osiąga temperaturę roboczą (-160 stopni C) już po ok. 30 s od włączenia urządzenia.

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

19 180,00 zł brutto

-800,00 zł

19 980,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Masz pytanie?
biuro@bitmed.com.pl
+48 570-645-807
+48 570-645-808

Więcej informacji

Możliwość negocjacji ceny!

KRIOPOL R 50 L wer. 2 przeznaczony jest do miejscowego wychładzania tkanki. Czynnikiem roboczym jest ciekły azot, za pomocą, którego na wylocie dyszy uzyskujemy temperaturę -160 stopni C, co zapewnia skuteczną i szybką stymulację bodźcową.

Intensywność nadmuchu jest regulowana w zależności od wielkości schładzanej powierzchni, skokowo (4-stopniowo). Temperatura par azotu wynosi -130oC (10 cm od wylotu dyszy).


Kriopol R Zefir jest najprostszym urządzeniem  z produkowanych przez firmę Kriomedpol. Nie posiada układu wagowego do pomiaru ilości azotu w zbiorniku. Sugerowanym zastosowaniem tej wersji urządzenia jest sytuacja gdy:

  • Panel posiada  małą poręczną obudowę, większe przyciski sterujące i ściankę frontową zagłębioną o 2 mm względem brzegów. Dzięki temu trudniej jest nacisnąć przycisk przypadkowo.
  • Panel  mocowany jest na szyjce zbiornika. Dzięki temu  nie jest dopasowany do konkretnego zbiornika, a można go zamocować do dowolnego ze zbiorników, które są lub były kiedyś oferowane przez naszą firmę.
  • Zastosowano rozwiązania proekologiczne – obudowa wykonana z aluminium bardzo łatwo poddaje się recyklingowi. Po  5 minutach nieużywania panel przełącza się w tryb uśpienia o mniejszym poborze prądu.
  • Wprowadzono nowy poziom mocy chłodzącej "A". Jest on dedykowany do krioakupunktury (przy użyciu specjalnej końcówki do węża), lub do chłodzenia skóry np. przy zabiegach z użyciem lasera.


POZOSTAŁE DANE TECHNICZNE: 

  • KRIOPOL R wer.1 50  Zefir
  • Objętość zbiornika [l] / waga azotu [kg] : 50 / 40,5
  • Liczba zabiegów z jednego zbiornika TR (dla średniego czasu zabiegu = 3 min + 30 sekundowy rozruch) : ok. 81÷139
  • Masa pełnego zbiornika z ciekłym azotem [kg]: ok. 61,6

8 Inne produkty w tej samej kategorii:

}