Bieżnia Adventure 1 Plus
Bieżnia Adventure 1 Plus

Bieżnia Adventure 1

Bieżnia treningowa Adventure 1 Plus firmy HORIZON FITNESS to idealna bieżnia do Twojego domu! Bieżnia posiada system amortyzacji FlexTech z płytą Comfort Zone, dzięki czemu ćwiczy się lekko i komfortowo.

4 510,00 zł
5 490,00 zł

3666.67 netto

Bieżnia treningowa Adventure 1 Plus firmy HORIZON FITNESS to idealna bieżnia do Twojego domu! Bieżnia posiada system amortyzacji FlexTech z płytą Comfort Zone, dzięki czemu ćwiczy się lekko i komfortowo.

Zamontowany, nowoczesny komputer pozwala na sprawne zarządzanie ustawieniami treningowymi. Możemy bez problemu ustawić kąt nachylenia pasa biegowego oraz prędkość.  

Swoje postępy możesz monitorować za ekranu komputera. To doskonała motywacja do poprawiania swoich wyników. 6 programów treningowych i program sterowany pulsem zmieni Twój trening w bardziej efektywny!

System bezpiecznego składania Control Drop System pozwoli zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu. Bieżnie możemy łatwo przemieszczać dzięki kółkom transportowym.

Blat bieżni możemy opuścić na ziemie, za pomocą systemu siłowników. Wystarczy odbezpieczyć bieżnię i poczekać, aż opadni

TECHNOLOGIE:

ENERGYSAVER

Po 15 minutach nieaktywności urządzenia Horizon Fitness wyposażone w funkcję Energy Saver przejdą w stan uśpienia, podczas którego urządzenie pobiera mniej energii. 

FEATHERLIGHT

Dzięki hydraulicznemu systemowi składania bez wysiłku złożysz bieżnię, a następnie przechowasz ją do kolejnego treningu. To połączenie wytrzymałości tradycyjnej bieżni i wygody jaką daje możliwość złożenia urządzenia.

JOHNSONDRIVE

Napęd sterowany cyfrowo sprawia, że silnik oraz regulacja kąta nachylenia pracują płynnie, bez zrywów. Silniki Johnson pracują przy niewielkich obrotach, co powoduje, że są ciche i się nie przegrzewają, co jest kluczową kwestią dla żywotności urządzeń. 

VARIABLERESPONSE

Tak jak w butach sportowych, w bieżniach Horizon zastosowano 3 stopniową amortyzację, by zapewnić odpowiednią ilość sprężystości w każdej fazie kroku. Większa sprężystość z przodu pochłania część uderzenia podczas stawiania stopy, strefa neutralna po środku „przeprowadza Cię” przez krok, natomiast sztywny tył blatu daje oparcie do wykonania kolejnego kroku.     

Parametry techniczne:

Grubość pasa

1.4mm

Powierzchnia biegowa

140x51cm

Amortyzacja

(VRC) Variable Respnse Cushioning

Kąt nachylenia

0% - 10%

Prędkość

0.8 - 18km/h

Dodatkowe informacje

Tryb oszczędzający energię, Głośniki, Uchwyt na gazetę, Uchwyt na bidon

Silnik

2,25KM / 1,65kW (Sterowany cyfrowo)

Wyświetlacz

3 okienka LED + Diodowy Profil Programu

Wyświetlane informacje

Czas, Dystans, Kąt nachylenia, Prędkość, Kalorie, Puls, Profil Programu

Programy

10 Programów: Klasyczne (Manual, Interwały sterowane prędkością), Program Dystans (1km, 5km, 10km), Program Kalorie (100kcal, 300kcal, 500kcal), HRC (HRC sterowany kątem nachylenia), Program Użytkownika (C1)

Rozrywka

Pomiar pulsu

Telemetryczny system pomiaru, Czujniki pomiaru puslu na uchwytach

Wymiary

182x89x138cm

Wymiary po złożeniu

114x89x155cm

Waga

81kg

Max. waga Użytkownika

125kg

Gwarancja domowa - 2 lata

999 Przedmioty