Obniżka! UGUL PP - kabina do ćwiczeń i podwieszeń podwójna Zobacz większe

UGUL PP - kabina do ćwiczeń i podwieszeń podwójna

Nowy produkt

UGUL to kabina przeznaczona jest do kinezyterapii indywidualnej, po to, aby wykorzystywać system ćwiczeń w odciążeniu, czynnych z oporem, a także możliwość zastosowania wyciągu Perschl'a.

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

3 520,00 zł brutto

-480,00 zł

4 000,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Masz pytanie?
biuro@bitmed.com.pl
+48 570-645-807
+48 570-645-808

Więcej informacji

Możliwość negocjacji ceny!

UGUL to kabina przeznaczona jest do kinezyterapii indywidualnej, po to, aby wykorzystywać system ćwiczeń w odciążeniu, czynnych z oporem, a także możliwość zastosowania wyciągu Perschl'a.

Podstawą kabiny jest czternaście prostokątnych ram, które są wypełnione prętami tworzącymi siatkę o prostokątnych oczkach. Ugul wygląda jak prostopadłościan, otwarty z jednej strony. Stosujemy go do kinezyterapii indywidualnej. Ćwiczyć może kilku pacjentów jednocześnie.

Podstawą sprzętu UGUL jest kabina zbudowana z osiatowanych elementów. Kabina jest bazą do wykorzystania systemu ciężarków i podwieszek. Dodatkowo kabina wyposażona w takie elementy jak drabinki, przywieszki(opcja). Pozwalają one na tworzenie wielu kombinacji, w różnych wymiarach, spełniających wymagania i uwzględniających możliwości lokalowe gabinetów rehabilitacyjnych. Kraty przywieszek można łączyć w dowolnym układzie.

Dane techniczne: 

Szerokość:

400 cm

Wysokość:

200 cm

Głębokość:

200 cm

Waga:

199 kg

 

8 Inne produkty w tej samej kategorii:

}