Obniżka! UGUL - kabina do ćwiczeń i zawieszeń Zobacz większe

UGUL - kabina do ćwiczeń i zawieszeń

Nowy produkt

UGUL to kabina przeznaczona do kinezyterapii indywidualnej. Wykorzystywana do ćwiczeń czynnych w odciążeniu, w odciążeniu z oporem, a także samowspomaganych. Możliwość zastosowania wyciągu Perschl'a.

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

2 180,00 zł brutto

-320,00 zł

2 500,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Masz pytanie?
biuro@bitmed.com.pl
+48 570-645-807
+48 570-645-808

Więcej informacji

Możliwość negocjacji ceny!

UGUL to kabina przeznaczona do kinezyterapii indywidualnej, po to, aby wykorzystywać system ćwiczeń w odciążeniu, czynnych z oporem, a także możliwość zastosowania wyciągu Perschl'a. Kabina umożliwia szczególne zastosowanie w usprawnianiu leczniczym schorzeń ortopedycznych, reumatologicznych i neurologicznych. 

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń ma wymiary: 2,0 x 2,0 x 2,0 m.

Dane techniczne:

Szerokość:

200 cm

Wysokość:

200 cm

Głębokość:

200 cm

Waga:

114 kg

Podstawą kabiny jest osiem prostokątnych ram, które są wypełnione prętami tworzącymi siatkę o prostokątnych oczkach. Ugul wygląda jak prostopadłościan, otwarty z jednej strony. Stosujemy go do kinezyterapii indywidualnej. Ćwiczyć może kilku pacjentów jednocześnie.

Podstawą sprzętu UGUL jest kabina zbudowana z osiatowanych elementów, które tworzą 3 ściany i sufit. Kabina jest bazą do wykorzystania systemu ciężarków i podwieszek. Dodatkowo kabina wyposażona w takie elementy jak drabinki, przywieszki(opcja). Pozwalają one na tworzenie wielu kombinacji, w różnych wymiarach, spełniających wymagania i uwzględniających możliwości lokalowe gabinetów rehabilitacyjnych. Kraty przywieszek można łączyć w dowolnym układzie.

Kolor kabiny UGUL : szary

8 Inne produkty w tej samej kategorii:

}