Lampa antydepresyjna FOTOVITA FV-10 (duża)

Lampa antydepresyjna FOTOVITA FV-10 (duża)

Lampa antydepresyjna FOTOVITA FV-10 (duża). Fotovita to lampa na jesienną  oraz zimową chandrę. Dzięki temu urządzeniu przestaniesz odczuwać apatię i zaczniesz dostrzegać uroki życia!  

837,00 zł
863,00 zł

775.00 netto

Fotovita to lampa na jesienną  oraz zimową chandrę. Dzięki temu urządzeniu przestaniesz odczuwać apatię i zaczniesz dostrzegać uroki życia! 

Lampy antydepresyjne oferowane przez naszą firmę posiadają atesty medyczne powstałe we współpracy z polskimi naukowcami oraz Philips Polska. Każde z urządzeń tej serii posiada pięcioletnią gwarancję. Wpis do Rejestru Wyrobów Medycznych potwierdza najwyższą jakość lamp Fotovita. 

Jak przebiega terapia tymi lampami na chandrę? Proces leczania polega na codziennym naświetlaniu oczu sztucznym, jasnym światłem. Specjaliści zauważają, że nawet dwa seanse dziennie wystarczają do uzupełnienia niedoboru światła słonecznego. Terapia nie jest uciążliwa, ponieważ wiąże się z relaksem pacjenta. Osoba cierpiąca na depresję lub chandrę siada przed lampą Fotovita i czyta książkę, rozwiązuje krzyżówkę lub rozmawia z najbliższymi, co pewnien czas spoglądajć w kierunku światła. Z małej wersji urządzenia można korzystać nawet w pracy, nie przeszkadzając przy tym innym użytkownikom biura. 

Wielu naszych pacjantów nie doceniało potencjału tkwiącego w Fotovicie dopóki sami jej nie przetestowali. Lampy na chandrę są skuteczne aż w 80% przypadków. Do tego ich cena jest bardzo atrakcyjna. 

Jeżeli dokuczają Ci następujące objawy:

- smutek, lęk, nieuzasadniona obawa
- kłopoty z koncentracją
- wahania nastroju
- brak motywacji do działania
- utrata zainteresowania otoczeniem
- nadmierna senność
- osłabienie popędu seksualnego

DANE TECHNICZNE:

  • napięcie zasilania: 230 V 50 Hz
  • pobór mocy: 250 W
  • sposób zasilania świetlówek: przez przetwornice wysokiej częstotliwości (HF)
  • natężenie oświetlenia: 10000 lux w odległości 50 cm; 5000 lux w odległości 75 cm
  • trwałość świetlówek: 10 000 godzin pracy
  • klasa zabezpieczenia ppor.: 1
  • klasa ochronności: I
  • wymiary: 560 x 345 x 120 mm
  • masa: 5,5 kg

OPIS PRODUKTU:

pięć lat gwarancji

HF - wysoka częstotliwość

zapobieganie depresji zimowej

niewelowanie skutków bezsenności

czas pracy świetlówek: 10 000 godzin

przetwornice wysokiej częstotliwości - HF

wpis do Rejestru Wyrobów Medycznych oraz Deklaracja CE 2274 (wydana przez jednostkę notyfikowaną TÜV NORD Polska oznacza pełną kontrolę procesu projektowania, produkcji i wprowadzania na rynek)

999 Przedmioty