Obniżka! Materac przeciwodleżynowy, dwuwarstwowy ESKULAP Zobacz większe

Materac przeciwodleżynowy, dwuwarstwowy ESKULAP

Nowy produkt

Materac przeciwodleżynowy, dwuwarstwowy ESKULAP wykonany jest z pianki wysokoelastycznej o grubości 8cm. Na piance wysokoelatycznej znajduje się pianka termoelastyczna (leniwa) o grubości 6cm. 

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

750,00 zł brutto

-18,00 zł

768,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Masz pytanie?
biuro@bitmed.com.pl
+48 570-645-807
+48 570-645-808

Więcej informacji

Materac przeciwodleżynowy, dwuwarstwowy ESKULAP wykonany jest z pianki wysokoelastycznej o grubości 8cm. Na piance wysokoelatycznej znajduje się pianka termoelastyczna (leniwa) o grubości 6cm. Świetną wentylację i ochonę przed odparzeniami zapewnia pokrowiec paraprzepuszczalny.

Materac możemy zamówić w trzech wersjach: w pokrowcu paoprzepuszczalym-wodoszczelnym, niepikowanym pokrowcu z dzianiny (jersey) lub w pokrowcu antyalergicznym.

Wysokość materaca to ok. 14cm.

Pokrowiec paroprzepuszczalny-wodoszczelny to poliester wraz z antyalergiczną,paroprzepuszczalną i wodoszczelną powłoką poliuretanową. Prać go możemy w temp. 95°C lub czyścić chemicznie. Pracować w temp. max 150°C.

Pokrowiec paroprzepuszczalny to przede wszystkim połączenie wodoszczelności z przepuszczalnością pary wodnej(oddychający materiał). Jest idealny do opieki nad starszymi lub chorymi ludźmi. Jest dobry też dla alergików oraz jako pokrowiec na materac łóżka szpitalnego. Materiał, z którego jest wykonany ma certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

 

 

9 Inne produkty w tej samej kategorii:

}