Wioślarz VARIO PROGRAM
Wioślarz VARIO PROGRAM

Wioślarz VARIO PROGRAM

Wioślarz VARIO PROGRAM pozwala na intensywne użytkowanie w domu lub w ośrodkach typu light commercial, np. w spa czy siłowniach hotelowych. 

5 033,61 zł
5 113,61 zł

4092.37 netto

Wioślarz VARIO PROGRAM pozwala na intensywne użytkowanie w domu lub w ośrodkach typu light commercial, np. w spa czy siłowniach hotelowych. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości trwałych materiałów stabilność sprzętu jest maksymalna i umożliwia komfortowy i bezpieczny trening osobie o wadze do 135kg.

Wioślarz urządzenie, które angażuje 85% mięśni i pozwala na efektywny trening wytrzymałościowy. Przeznaczony do użytku domowego i komercyjnego. Wyposażony w magnetyczny system hamowania, który sterowany jest za pomocą funkcjonalnego komputera. Koło zamachowe o wadze 8 kilogramów zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wprawnych użytkowników.

Komfort treningu w domowym zaciszu

Siodełko umożliwia regulacja na poziomej płaszczyźnie, a jego rolkowe łożyska sprawiają, ze całość porusza się sprawnie i bardzo cicho. Podnóżki z paskami poprawiają stabilność i uniemożliwiają ześlizgiwanie stóp podczas bardzo intensywnych sesji. Kółka transportowe wraz z systemem składania sprawiają, ze trenażer wioślarski może zostać szybko przetransformowany i schowany w dogodnym miejscu aż do czasu następnego treningu.

Podstawowy komputer sterujący

Podstawowy komputer wyświetla na ekranie LCD takie dane jak czas, ilość pociągnięć na minutę, spalone kalorie, wartość pulsu. Komputer ma również wbudowane 5 programów treningów oraz Recovery Test, który sprawdzi wydolność i poziom wytrenowania osoby ćwiczącej. Możliwość zmierzenia pulsu za pomocą opaski telemetrycznej.

Dane:

Sposób użytkowania:

zastosowanie półkomercyjne

Wymiary:

130x59x116 cm

Wymiary po złożeniu:

83x48x141 cm

Waga:

38 kg

Maksymalna waga użytkownika:

135 kg

System oporu:

magnetyczny z 8 stopniową regulacją

Koło zamachowe:

8 kg

Napęd:

Pas Poly-V

Pedały:

dwustronne (z noskami, SPD)

Siodełko:

regulowane w poziomie

Wyświetlacz:

LCD

Komputer:

czas,
ilość pociągnięć na minutę,
całkowita ilość pociągnięć,
kalorie,
dystans,
puls,
5 programów treningowych,
Recovery Test

Puls:

telemetryczny system pomiaru pulsu (brak opaski w zestawie)

Inne:

możliwość złożenia,
możliwość wykonywania dodatkowych ćwiczeń np.:na biceps, brzuch i plecy oraz czworogłowy uda,
kółka transportowe

Gwarancja domowa - 2 lata 

Obowiązuje przy eksploatacji urządzeń w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego przez producenta

Gwarancja Light Commercial (półkomercyjna) - 1 rok

Użytkowanie urządzeń max. 4h dziennie.

 

999 Przedmioty