Elektroterapia

Podkategorie

 • Elektrody
 • Podkłady wiskozowe

  Podkłady wiskozowe do elektrod. Woreczek wykonany z wiskozy. Dostosowany do elektrod w różnych rozmiarach. Pokrowce wiskozowe na elektrody zabezpieczają przed oparzeniami podczas wykonywania zabiegów. W trakcie zabiegów elektroterapii konieczne jest zabezpieczenie elektrody przez przyłożeniem jej do skóry pacjenta. Odpowiedni materiał podkładu gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu, właściwy przepływ prądu i zapobiega poparzeniom. Wiskozowe woreczki na elektrody gwarantują prawidłowe wykonanie zabiegu elektroterapii. Pokrowce mają różne wymiary i są elastyczne dzięki czemu dopasowują się do większości dostępnych na rynku elektrod.

 • Opaski mocujące elektrody

  Elastyczne opaski mocujące elektrody umożliwiają bezpieczne przeprowadzenie zabiegu elektroterapii. Opaski do elektrod gwarantują stabilne mocowanie elektrody na ciele pacjenta. W miejscu zabiegowym umieszczone zostają elektrody, a następnie terapeuta mocuje je w określonym położeniu z użyciem opasek zapinanych na rzep.

 • Kable do aparatów
 • Folia cynowa

  Folia cynowa używana jest do tworzenia elektrod cynowych wykorzystywanych w fizykoterapii, medycynie i kosmetologii. Wszelkie zabiegi z zakresu elektroterapii i elektrostymulacji wymagają użycia specjalistycznych elektrod. Takie elektrody można samodzielnie wykonać z folii cynowej aby uzyskać pożądany efekt zabiegu lub stymulacji prądem.

 • Woreczki z piaskiem

  Woreczki z piaskiem to element wyposażenia gabinetów rehabilitacji, w których wykonywane są zabiegi z zakresu fizykoterapii. Najczęściej służą do obciążenia elektrod podczas zabiegów elektroterapii wykonywanych na dużych, płaskich obszarach ciała jak kręgosłup lędźwiowy lub okolica między-łopatkowa. Woreczki wypełnione piaskiem mogą być stosowane także jako akcesoria do ćwiczeń z niewielkim obciążeniem.

 • Krokodyliki i klipsy
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów
}