Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Terapia podciśnieniowa

Podciśnienie oddziaływujące na tkanki, wywołuje szereg korzystnych zjawisk. Przede wszystkim masaż podciśnieniowy usprawnia krążenia krwi oraz limfy. Szczególnie w tym drugim przypadku, terapia podciśnieniowa sprawdza się idealnie w przypadku zastojów limfatycznych, obrzęków. Masaż podciśnieniowy polecany jest również w terapii blizn, ran, jako metoda poprawiająca elastyczność i ukrwienie skóry. Sprawdza się u osób pragnących zniwelować tkankę tłuszczową, gdyż podciśnienie przyspiesza jej spalanie, a także przyspiesza obkurczanie się skóry.

Podkategorie

  • Aparaty do terapii podciśnieniowej

    Działanie aparatów do terapii podciśnieniowej opiera się na generowaniu pulsująco-ssącej fali podciśnieniowej. Aparat jest zwykle zbudowany z urządzenia, które jednocześnie może służyć do elektroterapii oraz przyssawek umieszczanych na skórze pacjenta. Pod przyssawkami dochodzi do zwiększenia ukrwienia, przewodności tkanek a tryb pulsacyjny daje efekt masażu mechanicznego.

    Nowoczesne aparaty oferują kilka trybów pracy: pulsacyjny, ciągły oraz impulsowy oraz możliwość regulacji podciśnienia. Pozwala to na indywidualne dopasowanie terapii do potrzeb leczniczych.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
}