Finansowanie zakupów

Chcesz kupić sprzęt rehabilitacyjny lub medyczny, bezgotówkowo?  Wolisz rozłożyć zakup na dogodne dla Ciebie raty? Nie wiesz jak sfinansować zakup sprzętu medycznego? Skontaktuj się z nami! Doradzimy, jaka forma finansowania będzie dla Ciebie najlepsza. Nasz doradca przedstawi możliwe rozwiązania oraz symulację spłaty za dokonane w sklepie BiTMED zakupy.

Jeżeli nie chcesz kupować sprzętu za gotówkę, proponujemy:

•leasing medyczny

Oferta leasingu sprzętu medycznego została przygotowana z myślą o lekarzach, aptekarzach i innych osobach związanych z opieką zdrowotną. Przedmiotem leasingu może być m.in. sprzęt do wyposażenia gabinetów lekarskich, urządzenia diagnostyczne, sprzęt laboratoryjny, wyposażenie aptek, przychodni itp. Leasing gwarantuje elastyczny i wygodny sposób pozyskiwania środków, prostsze i szybsze procedury niż w przypadku kredytu bankowego. Harmonogram spłat rat leasingowych dostosowany jest do Państwa potrzeb i możliwości .

Wybierając najkorzystniejszą formę finansowania, warto zapoznać się z różnymi ofertami. Dlatego przedstawiciele BiTMED są w stałym kontakcie z konsultantami leasingowymi i dbają o wybór najlepszej oferty specjalnie dla Ciebie. Współpracujemy z trzema firmami oferującymi leasing medyczny.  

• pomoc w pozyskaniu dofinansowania UE

• zakup na raty

Po wyborze produktu w sklepie BiTMED i wypełnieniu wniosku o przyznanie kredytu, sprawdzimy możliwość rozłożenia spłaty na raty oraz przeprowadzimy symulację ratalną. Gdy system ratalny zweryfikuje Państwa dane i wyda decyzję o przyznaniu kredytu, sfinalizujemy umowę kredytową i całe zamówienie.

Współpracujemy z: