Obniżka! Mata ozonowa MegaWhirl + generator Energy Zobacz większe

Mata ozonowa MegaWhirl + generator Energy

Nowy produkt

Mata ozonowa MegaWhirl jest wynikiem najnowszych badań firmy MAG FRENKEL oraz jego niezależnych partnerów nad wpływem kąpieli perełkowo-ozonowych na zdrowie człowieka. Jest to jedyna mata o tak szerokim działaniu aseptycznym, a także rehabilitacyjno-profilaktycznym oraz fitness (modelowanie sylwetki, neutralizacja zakwasów mięśniowych, napięć i kurczy, efekt przeciwbólowy w stanach reumatycznych)

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

4 390,00 zł brutto

-100,00 zł

4 490,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Masz pytanie?
biuro@bitmed.com.pl
+48 570-645-807
+48 570-645-808

Więcej informacji

Możliwość negocjacji ceny!

Mata ozonowa MegaWhirl jest wynikiem najnowszych badań firmy MAG FRENKEL oraz jego niezależnych partnerów nad wpływem kąpieli perełkowo-ozonowych na zdrowie człowieka. Jest to jedyna mata o tak szerokim działaniu aseptycznym, a także rehabilitacyjno-profilaktycznym oraz fitness (modelowanie sylwetki, neutralizacja zakwasów mięśniowych, napięć i kurczy, efekt przeciwbólowy w stanach reumatycznych).

W konstrukcji zawarto także patent dysz filtrujących (runowych) wodę co zapobiega powstawaniu osadu oraz kamienia i tym samym przedłuża żywotność maty. Dysze te reagują na ciśnienie powietrza (im większe tym drobniejsze bąbelki, przy maksymalnym efekt intensywnego masażu wirowego) Mata ma długość 150 cm, szerokość 45 cm. Zastosowano większe dysze wprowadzające funkcję masażu wirowego oraz strumieniowego. Wymiana dysz pozwala na osiągnięciu efektu mikromasażu lub efektu bańki (doznania w głąb tkanki, poprawa krążenie w naczyniach włosowatych, wprawia w stan głębokiego relaksu). Dodane do wody żele lecznicze są absorbowane przez nasączone aktywnym tlenem bąbelki i transportowane w głąb tkanki powodują  dotlenienie krwi, masaż opukujący który dociera do głębiej położonych stawów, wiązadeł, organów wewnętrznych). Dodatkowo delikatne bąbelki usuwają ze skóry brud i złuszczony naskórek, a przy wyższym ciśnieniu filtry runowe wprawiają wodę w drgania rozbijając ją na mikroskopijne cząstki osiadające na powierzchni skóry i tworzące unikalny efekt mikromasażu wirowego na obszarze całego ciała.
Istnieje możliwość sterowania strumieniem perełek (kark, barki, lędźwia, dolne kończyny, kręgosłup). Zapobiega to podrażnieniom centralnego układu nerwowego oraz przeciwdziała mięśniowym naprężeniom, zaś wewnętrznie uzyskana harmonia gwarantuje znakomite odprężenie- oraz efekt detoksykacji i regeneracji naskórka. Kąpiel perełkowo-ozonowa znakomicie neutralizuje bóle kręgosłupa oraz dolegliwości narządu ruchu. 

Mata MegaWhirl posiada duże regulowane oraz wymienne dysze masujące na wysokości szyjnego, piersiowego i lędźwiowego odcinka kręgosłupa oraz w okolicy nerwu kulszowego. Dysze to oddziałują doskonale na punkty receptoralne odpowiedzialne za napięcia mięśniowe zastrzały,oraz dolegliwości bólowe. Mata ozonowa MegaWhirl umożliwia stosowanie zabiegów hydromasażu wzdłuż kręgosłupa, mięśni przykręgosłupowych, ramion, barków, karku oraz kończyn dolnych i górnych Atutem jest trójdzielne siedzisko wykonane z materiału antybakteryjnego pozwalające na dopasowanie maty do indywidualnych wymogów użytkowników.

Mata generuje 15 000 000 bąbelków z aktywnym tlenem na sekundę.

Generator Energy:

- ozonowanie próżniowe,
- podgrzewanie kąpieli,
- system oczyszczania powietrza (zestaw filtrów zapobiega powstawaniu kamienia i osadu),
- funkcja masażu wibracyjnego (poprzez wąż przekazywane są wibracje na matę),
- funkcja jonizacji (tworzenie mikroklimatu),
- 12 zakodowanych programów terapeutycznych,
- możliwość ustawienia własnych programów
.

Dane techniczne:

- antystatyczne tworzywo, klasa V0 i V2
- zasilanie 230V/50Hz
- moc turbiny 75W do 900 W sterowana komputerowo (również pilotem)
- podgrzewanie wody 275 W
- maksymalna moc 1175 W
- ozonowanie włączane komputerowo (również pilotem)
- stężenie ozonu 0,03- 0,06 ppm
- przepływ powietrza od 750 do 9000 l/min sterowany komputerowo (również pilotem)
- czas zabiegu od 5 do 30 min sterowany komputerowo (również pilotem)
- nie wywołuje zakłóceń RTV
- ciśnienie wyjściowe 120 – 220 mb
- nie wymaga uziemienia
- podwójna ochrona izolacyjna
- stopień zabezpieczenia przed wilgocią: strugoszczelny
- waga urządzenia: 3,2 kg
- długość węża łączącego 3 m

Gwarancja: 24 miesiące

}