Stół rehabilitacyjny elektryczny SRE-Ł/01 MAX

SRE-Ł 01 MAX to 3-sekcyjny stół do terapii manualnej wyposazony w sterowanie z ramy wokół stołu, pozycję pivota, pozycję fotela oraz kółka jezdne oraz uchwyt na prześcieradło. 

Wysyłka w: 4 do 6 tygodni
8 640,00 zł
9 540,00 zł

8000.00 netto

Kolorystyka P ( Premium) dopłata + 550,00

SRE-Ł 01 MAX to 3-sekcyjny stół do terapii manualnej i ćwiczeń kinezyterapeutycznych wymagających ułożenia ciała pod kątem przy ćwiczeniach usprawniających zespołu bólowego kręgosłupa i pozycjach drenażowych.  którego wysokość leżyska jest elektrycznie regulowana ze specjalnej ramy umieszczonej na wysokości stóp terapeuty lub za pomocą pilota ręcznego.

Stół umożliwia ustawienie leżyska w pozycji fotela, Trendelenburg’a, pivot’a, posiada również specjalnie profilowaną tapicerkę ułatwiająca pracę terapeucie. Konstrukcja wyposażona w 4 koła jezdne opuszczane za pomocą nożnej dźwigni, które ułatwiają przemieszczanie stołu z miejsca na miejsce. W komplecie zestaw bananów stabilizacyjnych.

Stół zmontowany jest na dużej stabilnej konstrukcji, która charakteryzuje się długą żywotnością, stabilnością oraz solidnością wykonania.

Wysokość leżyska regulowana elektrycznie za pomocą pilota ręcznego lub ze specjalnej ramy umieszczonej na wysokości stóp rehabilitanta, zagłówek i podnóżek regulowany za pomocą sprężyny gazowej. Łamanie (pivot) regulowany elektrycznie za pomocą pilota ręcznego. Zagłówek w stole do wyboru opcjonalnie: jedno lub trzy-częściowy. 

Wyposażenie stołu:

- elektryczną regulację zmiany wysokości leżyska w zakresie 530-940mm za pomocą pilota ręcznego, jednoczęściowy lub trzyczęściowy zagłówek regulowany przy pomocy sprężyny gazowej w zakresie -90 do 60 stopni, z wycięciem ułatwiającym oddychanie,

- podnoszenie tylnej części leżyska w zakresie 0 do 85 stopni, regulowane za pomocą sprężyny gazowej, umożliwia ustawienie stołu w pozycji fotela i Trendelenburg’a,

- zagłówek w wersji trzyczęściowej posiada specjalne podłokietniki opuszczane względem jego centralnej części z możliwością obrotu wokół własnej osi,

- łamanie (tzw. pivot) regulowane za pomocą siłownika elektrycznego w zakresie 0 do 20 cm od ramy stołu,

- konstrukcja wyposażona w 4 koła jezdne spuszczane za pomocą dźwigni nożnej, umożliwia to przemieszczanie stołu niezależnie od ustawionej wysokości stołu,

- regulacja ustawienia wysokości stołu z dolnej ramy, ułatwiająca pracę terapeucie,

- komplet bananów stabilizacyjnych (banany barkowe, pachowe oraz banan krokowy),

- pręty do mocowania pasów stabilizacyjnych,

- uchwyt na prześcieradło papierowe,

- standardowa szerokość tapicerki 630 mm (istnieje możliwość jej zmiany w granicach od 550 do 720 mm bez konieczności poniesienia dodatkowych kosztów).  

Parametry techniczne:

szerokość blatu

60 mm

ilość segmentów

3

zakres regulacji wysokości

530-940 (mm)

główny napęd stołu

elektryczny

mobilność

tak

ilość kółek jezdnych

4

uchwyt dla pasów stabilizacyjnych

tak

regulacja zagłówków

tak


Tapicerka Premium Pandoria Plus
 jest wysokiej jakości materiałem tapicerskim, którego delikatna drobna struktura „mikroporów” oddaje jego delikatną powierzchnię, którą dodatkowo uszlachetnia efekt „odcień w odcień”. Przyjemne walory dotykowe jak i nadzwyczajne właściwości materiału oraz szeroka, aktualna gama kolorów czyni ten materiał uniwersalnym w zastosowaniu.

Charakterystyka: trwały, odporny na światło, Stopień 6, wytrzymały na rozrywanie, łatwy w pielęgnacji, odporny na środki dezynfekujące, odporny na olej oraz tłuszcz, odporny na pot oraz krew.

W zakładce dodatki znajduje się pełna charakterystyka tapicerki Pandoria Premium oraz tapicerki standard 

 

999 Przedmioty