ONTARIO Fotel geriatryczny
ONTARIO Fotel geriatryczny
ONTARIO Fotel geriatryczny
ONTARIO Fotel geriatryczny
ONTARIO Fotel geriatryczny
ONTARIO Fotel geriatryczny

ONTARIO Fotel geriatryczny

Fotel geriatryczny ONTARIO zapewnia komfort osobie przebywającej w mieszkaniu. Za pomocą jednego przycisku na pilocie, można zmieniać pozycję fotela, która zagwarantuje wygodny odpoczynek, oglądanie telewizji, czy też drzemkę.

3 681,00 zł
3 841,00 zł

2992.68 netto

Regulacja elektryczna - asystent wstawania

Fotel geriatryczny Ontario, to przede wszystkim bardzo wygodny fotel dla osób, które mają problemy ze wstawaniem z fotela. Fotel jest jednym z najwygodniejszych mebli w domu, jednak każdy wie, że po dłuższym w nim przebywaniu można się zapaść. Fotel Ontario posiada regulację elektryczną na pilota, przez co w sposób mechaniczny można go podnieść, celem ułatwienia wstawania.

Możliwość rozłożenia - funkcja spania dla opiekuna

Fotel można rozłożyć do pozycji leżącej, przez co może być wykorzystywany przez opiekuna czuwającego przy łóżku pacjenta. Wielogodzinne czuwania wymaga drzemki, fotel można rozłożyć i się na nim wygodnie przespać.


Synchronicznie wysuwany podnóżek - podczas odchylania oparcia fotela 

Fotel geriatryczny wyposażony jest w podnóżek, który wysuwa się automatycznie podczas rozkładania fotela. Podczas wciśnięcia przycisku na pilocie, fotel wraca do swojego pierwotnego położenia, pomagając osobie siedzącej wstać. 

Wybór tapicerki - eco skóra medyczna lub tkanina medyczna

Tapicerka foteli geriatrycznych wykonana jest z łatwo zmywalnej ecoskóry medycznej lub tkaniny medycznej umożliwiającej komfortowe przesiadywanie na fotelu i zachowanie czystości.

Podstawowe parametry techniczne:

Całkowita szerokość: 81 cm

Wysokość siedziska: 46 cm

Całkowita wysokość: 112 cm

Maksymalna waga użytkownika: 200 kg

999 Przedmioty