MONTREAL Fotel geriatryczny
MONTREAL Fotel geriatryczny
MONTREAL Fotel geriatryczny
MONTREAL Fotel geriatryczny
MONTREAL Fotel geriatryczny
MONTREAL Fotel geriatryczny
MONTREAL Fotel geriatryczny
MONTREAL Fotel geriatryczny

MONTREAL Fotel geriatryczny

Fotel geriatryczny MONTREAL zapewnia komfort osobie przebywającej w mieszkaniu. Za pomocą jednego przycisku na pilocie, można zmieniać pozycję fotela, która zagwarantuje wygodny odpoczynek, oglądanie telewizji, czy też drzemkę. Istnieje możliwość ustawienia go blisko ściany w odległości ok. 10 cm.


4 070,00 zł
4 330,00 zł

3308.94 netto

Fotel geriatryczny z regulacją elektryczną - asystent wstawania

Fotel geriatryczny Montreal tak jak fotel geriatryczny Ontario posiada regulację elektryczną, która ułatwia wstawanie. Fotel się podnosi i pionizuje za pomocą pilota sterujące siłownikiem elektrycznym. Funkcje fotela geriatrycznego są analogiczne jak w fotelu geriatrycznym Ontario - podstawowe różnice polegają na możliwości ustawienia fotela bardzo blisko ściany (wystarczy 10 cm odstępu) a podnoszenie podnóżka i oparcia pleców jest sekwencyjne (w przypadku fotela Ontario podnoszenie podnóżka oraz oparcia pleców jest synchroniczne).

Fotel dostosowany do małych pomieszczeń - 10 cm odstępu od ściany

Fotel geriatryczny Montreal ma niewątpliwą zaletę, którą jest możliwość jego ustawienia blisko ściany. Ma to istotne znaczenie w małych pomieszczeniach. 

Sekwencyjnie wysuwany podnóżek - niezależnie od odchylenia oparcia fotela 

Fotel geriatryczny w podnóżek, który który w przeciwieństwie do fotela Ontario wysuwa się niezależnie od oparcia fotela. Takie rozwiązanie pozwala na rozłożenie podnóżka, bez miany kąta oparcia. Po wciśnięciu odpowiedniego przycisku na pilocie, fotel wraca do swojego pierwotnego położenia, uruchomiając asystenta wstawania.  

Możliwość rozłożenia do spania - wygoda czuwania dla opiekuna

Fotel geriatryczny ma możliwość rozłożenia, co pozwala na odbycie tak potrzebnej podczas opieki drzemki. Fotel ten może być wykorzystywany nie tylko przez pacjenta ale również przez opiekuna, lub gościa. Estetyczne wykonanie fotela oraz funkcjonalność pozwala na jego wykorzystanie jako piękny i zarazem ergonomiczny element wystroju domowego.

Wybór tapicerki - eco skóra medyczna 

Tapicerka foteli geriatrycznych wykonana jest z łatwo zmywalnej ecoskóry medycznej umożliwiającej komfortowe przesiadywanie na fotelu i zachowanie czystości.

Parametry techniczne:

Całkowita szerokość: 79 cm

Wysokość siedziska: 50 cm

Całkowita wysokość: 109 cm

Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

999 Przedmioty