Fotel zabiegowy FoZa Basic

Nowy produkt

Fotel zabiegowy FoZa Basic przeznaczony jest do przeprowadzania badań pacjentów, wykonywania czynności i zabiegów: pobierania krwi, wykonywanie innych badań. Fotel wykonany jest z profili i rur stalowych, pokrytych lakierem proszkowym, odpornym na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i środki dezynfekcyjno-myjące.

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

2 050,00 zł brutto

-50,00 zł

2 100,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Masz pytanie?
biuro@bitmed.com.pl
+48 570-645-807
+48 570-645-808

Więcej informacji

Możliwość negocjacji ceny!

Fotel zabiegowy FoZa Basic przeznaczony jest do przeprowadzania badań pacjentów, wykonywania czynności i zabiegów: pobierania krwi, wykonywanie innych badań.

Fotel wykonany jest z profili i rur stalowych, pokrytych lakierem proszkowym, odpornym na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i środki dezynfekcyjno-myjące.

Segmenty siedziska, oparcia pleców oraz podłokietniki są pokryte bezszwową tapicerką. Segment oparcia pleców posiada osłonę wykonaną z tworzywa ABS. Regulacja kąta pochylenia segmentu oparcia pleców realizowany jest za pomocą sprężyny gazowej poprzez zwolnienie odpowiedniej dźwigni.

Fotel zabiegowy FoZa Basic jest dedykowany jako fotel do pobierania krwi oraz wykonywania zabiegów. Można na nim wykonywać zabiegi pobierania krwi, zabiegi laryngologiczne i okulistyczne. Może stanowić podstawowe wyposażenie szpitali, zakładów opiekuńczo – leczniczych oraz pomagać w opiece w domach prywatnych, punktów krwiodawstwa, punktów pobrań krwi oraz gabinetów zabiegowych.

Parametry techniczne:

Model

FoZa Basic

Całkowita długość fotela, mm

1700

Całkowita szerokość fotela, mm

880

Szerokość siedziska, mm

550

Wysokość siedziska, mm

500

Kątowa regulacja segmentu oparcia pleców, °

75°

Kątowa regulacja podłokietników, °

- 20° do 60°

Zakres regulacji wysokości podłokietników

150 mm do 250°

Wymiary blatu bocznego, mm

248 x 348

Maksymalne dopuszczalne obciążenie, kg

150

Maksymalne obciążenie blatu bocznego, kg

10

Okres użytkowania

10 lat

10 Inne produkty w tej samej kategorii:

}