UGUL P - kabina do ćwiczeń i zawieszeń z przewieszką

UGUL P - kabina do ćwiczeń i zawieszeń z przewieszką

UGUL P z przywieszką. to kabina przeznaczona do kinezyterapii indywidualnej. Wykorzystywana do ćwiczeń czynnych w odciążeniu, w odciążeniu z oporem, a także samowspomaganych. Możliwość zastosowania wyciągu Perschl'a.

Wysyłka w: 7 dni
3 190,00 zł
3 500,00 zł

2953.70 netto

UGUL P z przywieszką. Kabina przeznaczona jest do kinezyterapii indywidualnej, po to, aby wykorzystywać system ćwiczeń w odciążeniu, czynnych z oporem, a także możliwość zastosowania wyciągu Perschl'a.

Podstawą kabiny jest osiem prostokątnych ram, które są wypełnione prętami tworzącymi siatkę o prostokątnych oczkach. Ugul wygląda jak prostopadłościan, otwarty z jednej strony. Stosujemy go do kinezyterapii indywidualnej. Ćwiczyć może kilku pacjentów jednocześnie.

Przywieszka to dodatkowe wyposażenie kabiny. Zawiesza się ją z jednej strony kabiny, a po drugiej stronie podpiera się segmentem kratkowym. Ramy łączone trwale, zrobione z kształtowników i wypełnione prętami stalowymi. Malowana proszkowo na biały kolor.

Podstawą sprzętu UGUL jest kabina zbudowana z osiatowanych elementów, które tworzą 3 ściany i sufit. Kabina jest bazą do wykorzystania systemu ciężarków i podwieszek. Dodatkowo kabina wyposażona w takie elementy jak drabinki, przywieszki(opcja). Pozwalają one na tworzenie wielu kombinacji, w różnych wymiarach, spełniających wymagania i uwzględniających możliwości lokalowe gabinetów rehabilitacyjnych. Kraty przywieszek można łączyć w dowolnym układzie.

Dane techniczne: 

Szerokość:

400 cm

Wysokość:

200 cm

Głębokość:

200 cm

Waga:

143 kg

999 Przedmioty