UGUL PP - kabina do ćwiczeń i podwieszeń podwójna
UGUL PP - kabina do ćwiczeń i podwieszeń podwójna

UGUL PP - kabina do ćwiczeń i podwieszeń podwójna

UGUL PP to kabina przeznaczona jest do kinezyterapii indywidualnej, po to, aby wykorzystywać system ćwiczeń w odciążeniu, czynnych z oporem, a także możliwość zastosowania wyciągu Perschl'a.

Wysyłka w: 7 dni
4 300,00 zł
4 700,00 zł

3981.48 netto

UGUL PP wersja podwójna to kabina przeznaczona jest do kinezyterapii indywidualnej, po to, aby wykorzystywać system ćwiczeń w odciążeniu, czynnych z oporem, a także możliwość zastosowania wyciągu Perschl'a.

Podstawą kabiny jest czternaście prostokątnych ram, które są wypełnione prętami tworzącymi siatkę o prostokątnych oczkach. Ugul wygląda jak prostopadłościan, otwarty z jednej strony. Stosujemy go do kinezyterapii indywidualnej. Ćwiczyć może kilku pacjentów jednocześnie.

Podstawą sprzętu UGUL jest kabina zbudowana z osiatowanych elementów. Kabina jest bazą do wykorzystania systemu ciężarków i podwieszek. Dodatkowo kabina wyposażona w takie elementy jak drabinki, przywieszki(opcja). Pozwalają one na tworzenie wielu kombinacji, w różnych wymiarach, spełniających wymagania i uwzględniających możliwości lokalowe gabinetów rehabilitacyjnych. Kraty przywieszek można łączyć w dowolnym układzie.

Dane techniczne: 

Szerokość:

400 cm

Wysokość:

200 cm

Głębokość:

200 cm

Waga:

199 kg

 

998 Przedmioty