CORDOBA - Katedra biczy szkockich

Nowy produkt

Katedra biczy szkockich jest jednym z najbardziej popularnych urządzeń wykorzystywanych w hydroterapii. Zabieg natrysku łączy w sobie jednocześnie działanie ciśnienia na ciało (efekt masażu) oraz temperatury co wzmaga reakcje fizjologiczne poddawanej zabiegowi okolicy.

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

18 270,00 zł brutto

-760,00 zł

19 030,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Masz pytanie?
biuro@bitmed.com.pl
+48 570-645-807
+48 570-645-808

Więcej informacji

Możliwość negocjacji ceny!


Katedra biczy szkockich CORDOBA jest wyposażona w dwa wysokiej jakości termomieszalniki umożliwiające szybką i prostą regulację temperatury wody dla każdej z dysz niezależnych. Ponadto dwie ruchome dysze (pistolety) zabiegowe z regulacją i kontrolą siły masażu pozwalają na równoczesną aplikację wody z dysz co zdecydowanie zwiększa efektywność prowadzonego zabiegu.

Wydajność katedry: 1m3=35 minut przy ciśnieniu w instalacji 2 atmosfery.
Zalecana długość pomieszczenia: min. 3-4 metry

Akcesoria stanowiące standardowe wyposażenie katedry biczy szkockich CORDOBA:

  • Krystalin – środek do czyszczenia – 1 litr (nr kat. – 19.903.001

Istnieje możliwość wyboru kolorystyki urządzeń do hydroterapii zgodnie z przedstawioną paletą kolorów RAL. Istnieje możliwość zamówienia urządzenia w jednym lub dwóch kolorach. Przy zamówieniu prosimy podawać kolor wewnętrzny (misa) i zewnętrzny (obudowa) wanny oraz wybrany numer koloru wanny.


Opcjonalnie możliwe jest zamówienie urządzenia w dowolnie wybranym kolorze z palety RAL.
Przed dostawą sprzętu konieczne jest przygotowanie przez użytkownika pomieszczenia do montażu, poprzez zapewnienie przyłącza prądu, odpływu wody oraz zaworów zgodnie z wymaganiami zawartymi w schemacie montażowym DTR danego urządzenia.

9 Inne produkty w tej samej kategorii:

}