CORDOBA/P Katedra biczy szkockich z pompą
CORDOBA/P Katedra biczy szkockich z pompą

CORDOBA/P Katedra biczy szkockich z pompą

Katedra biczy szkockich  z pompą CORDOBA/P jest jednym z najbardziej popularnych urządzeń wykorzystywanych w hydroterapii. Zabieg natrysku łączy w sobie jednocześnie działanie ciśnienia na ciało (efekt masażu) oraz temperatury co wzmaga reakcje fizjologiczne poddawanej zabiegowi okolicy.

21 440,00 zł
22 330,00 zł

19851.85 netto

Katedra biczy szkockich CORDOBA została wyposażona w dwa wysokiej jakości termomieszalniki umożliwiające szybką i prostą regulację temperatury wody dla każdej z dysz niezależnych. Ponadto dwie ruchome dysze (pistolety) zabiegowe z regulacją i kontrolą siły masażu pozwalają na równoczesną aplikację wody z dysz co zdecydowanie zwiększa efektywność prowadzonego zabiegu.

Katedra CORDOBA/P dodatkowo wyposażona jest w pompę wyrównującą ciśnienie wody podczas zabiegu. Model CORDOBA/P jest przeznaczony dla użytkowników, posiadających instalację wodną, która nie spełnia dostatecznych wymagań technicznych, gwarantujących właściwą pracę urządzenia.

Wydajność katedry: 1m3=35 minut przy ciśnieniu w instalacji 2 atmosfery.
Zalecana długość pomieszczenia: 3-4 metry

Akcesoria stanowiące standardowe wyposażenie katedry biczy szkockich CORDOBA:

  • Krystalin – środek do czyszczenia – 1 litr (nr kat. – 19.903.001

Istnieje możliwość wyboru kolorystyki urządzeń do hydroterapii zgodnie z przedstawioną paletą kolorów RAL. Istnieje możliwość zamówienia urządzenia w jednym lub dwóch kolorach. Przy zamówieniu prosimy podawać kolor wewnętrzny (misa) i zewnętrzny (obudowa) wanny oraz wybrany numer koloru wanny.


Opcjonalnie możliwe jest zamówienie urządzenia w dowolnie wybranym kolorze z palety RAL.

Przed dostawą sprzętu konieczne jest przygotowanie przez użytkownika pomieszczenia do montażu, poprzez zapewnienie przyłącza prądu, odpływu wody oraz zaworów zgodnie z wymaganiami zawartymi w schemacie montażowym DTR danego urządzenia.

999 Przedmioty