Obniżka! CORDOBA/P Katedra biczy szkockich z pompą Zobacz większe

CORDOBA/P Katedra biczy szkockich z pompą

Nowy produkt

Katedra biczy szkockich  z pompą CORDOBA/P jest jednym z najbardziej popularnych urządzeń wykorzystywanych w hydroterapii. Zabieg natrysku łączy w sobie jednocześnie działanie ciśnienia na ciało (efekt masażu) oraz temperatury co wzmaga reakcje fizjologiczne poddawanej zabiegowi okolicy.

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

21 440,00 zł brutto

-890,00 zł

22 330,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Masz pytanie?
biuro@bitmed.com.pl
+48 570-645-807
+48 570-645-808

Więcej informacji

Możliwość negocjacji ceny!


Katedra biczy szkockich CORDOBA została wyposażona w dwa wysokiej jakości termomieszalniki umożliwiające szybką i prostą regulację temperatury wody dla każdej z dysz niezależnych. Ponadto dwie ruchome dysze (pistolety) zabiegowe z regulacją i kontrolą siły masażu pozwalają na równoczesną aplikację wody z dysz co zdecydowanie zwiększa efektywność prowadzonego zabiegu.

Katedra CORDOBA/P dodatkowo wyposażona jest w pompę wyrównującą ciśnienie wody podczas zabiegu. Model CORDOBA/P jest przeznaczony dla użytkowników, posiadających instalację wodną, która nie spełnia dostatecznych wymagań technicznych, gwarantujących właściwą pracę urządzenia.

Wydajność katedry: 1m3=35 minut przy ciśnieniu w instalacji 2 atmosfery.
Zalecana długość pomieszczenia: 3-4 metry

Akcesoria stanowiące standardowe wyposażenie katedry biczy szkockich CORDOBA:

  • Krystalin – środek do czyszczenia – 1 litr (nr kat. – 19.903.001

Istnieje możliwość wyboru kolorystyki urządzeń do hydroterapii zgodnie z przedstawioną paletą kolorów RAL. Istnieje możliwość zamówienia urządzenia w jednym lub dwóch kolorach. Przy zamówieniu prosimy podawać kolor wewnętrzny (misa) i zewnętrzny (obudowa) wanny oraz wybrany numer koloru wanny.


Opcjonalnie możliwe jest zamówienie urządzenia w dowolnie wybranym kolorze z palety RAL.

Przed dostawą sprzętu konieczne jest przygotowanie przez użytkownika pomieszczenia do montażu, poprzez zapewnienie przyłącza prądu, odpływu wody oraz zaworów zgodnie z wymaganiami zawartymi w schemacie montażowym DTR danego urządzenia.

9 Inne produkty w tej samej kategorii:

}