CORDOBA/P Katedra biczy szkockich z pompą
CORDOBA/P Katedra biczy szkockich z pompą

CORDOBA/P Katedra biczy szkockich z pompą

Katedra biczy szkockich  z pompą CORDOBA/P jest jednym z najbardziej popularnych urządzeń wykorzystywanych w hydroterapii. Zabieg natrysku łączy w sobie jednocześnie działanie ciśnienia na ciało (efekt masażu) oraz temperatury co wzmaga reakcje fizjologiczne poddawanej zabiegowi okolicy.

Wysyłka w: 3 do 4 tygodni
21 440,00 zł
22 330,00 zł

19851.85 netto

Katedra biczy szkockich CORDOBA została wyposażona w dwa wysokiej jakości termomieszalniki umożliwiające szybką i prostą regulację temperatury wody dla każdej z dysz niezależnych. Ponadto dwie ruchome dysze (pistolety) zabiegowe z regulacją i kontrolą siły masażu pozwalają na równoczesną aplikację wody z dysz co zdecydowanie zwiększa efektywność prowadzonego zabiegu.

Katedra CORDOBA/P dodatkowo wyposażona jest w pompę wyrównującą ciśnienie wody podczas zabiegu. Model CORDOBA/P jest przeznaczony dla użytkowników, posiadających instalację wodną, która nie spełnia dostatecznych wymagań technicznych, gwarantujących właściwą pracę urządzenia.

Wydajność katedry: 1m3=35 minut przy ciśnieniu w instalacji 2 atmosfery.
Zalecana długość pomieszczenia: 3-4 metry

Akcesoria stanowiące standardowe wyposażenie katedry biczy szkockich CORDOBA:

  • Krystalin – środek do czyszczenia – 1 litr (nr kat. – 19.903.001

Istnieje możliwość wyboru kolorystyki urządzeń do hydroterapii zgodnie z przedstawioną paletą kolorów RAL. Istnieje możliwość zamówienia urządzenia w jednym lub dwóch kolorach. Przy zamówieniu prosimy podawać kolor wewnętrzny (misa) i zewnętrzny (obudowa) wanny oraz wybrany numer koloru wanny.


Opcjonalnie możliwe jest zamówienie urządzenia w dowolnie wybranym kolorze z palety RAL.

Przed dostawą sprzętu konieczne jest przygotowanie przez użytkownika pomieszczenia do montażu, poprzez zapewnienie przyłącza prądu, odpływu wody oraz zaworów zgodnie z wymaganiami zawartymi w schemacie montażowym DTR danego urządzenia.

999 Przedmioty