KOZETKA LEKARSKA SR-S

KOZETKA LEKARSKA SR-S

Kozetka lekarska SR-S to standardowe wyposażenie gabinetu lekarskiego, dodatkowo dla wygody pacjenta wyposażyliśmy nasze meble medyczne w możliwość poziomowania wezgłowia. Stoły posiadają konstrukcję metalową malowaną na biało. Kozetka lekarska wyposażona w kółka jezdne z możliwością blokowania. 

Wysyłka w: około 14 dni
445,00 zł
470,00 zł

412.04 netto

Kolorystyka

Kozetka lekarska SR-S to standardowe wyposażenie gabinetu lekarskiego, dodatkowo dla wygody pacjenta wyposażyliśmy nasze meble medyczne w możliwość poziomowania wezgłowia. Stoły posiadają konstrukcję metalową malowaną na biało. Kozetka lekarska wyposażona w kółka jezdne z możliwością blokowania. Dodatkowo kozetka posiada na stałe zamontowany wieszak na prześcieradło jednorazowe w roli.

Charakterystyka

Stoły te jak wszystkie nasze meble medyczne wykonane są z kształtowników stalowych, pokrytych farbą proszkową. Leże i wezgłowie jest wykonane z płyty wiórowej obitej pianką poliuretanową i obszyte materiałem skóropodobnym zmywalnym. Wyposażone są w regulację kąta pochylenia wezgłowia.

Inwazyjność

Stoły są wyrobami nieinwazyjnymi, niesterylnymi.

Czas kontaktu

Do chwilowego kontaktu.

Miejsce zastosowania w odniesieniu do pacjenta

Miejscem kontaktu pacjenta z wyrobem są plecy i przednia część tułowia.

Normy spełniane przez produkt / wyrób 

Wpis do Wyrobów Medycznych, Deklaracja zgodności.

Zestaw urządzeń (wyrobów) stanowiących wyposażenie produktu 

Stelaż metalowy, leżysko, zagłówek, uchwyt na prześcieradło, regulacja zagłówka za pomocą układu zapadkowego lub układu samohamującego, koła.

Dane techniczne:

Model

KOZETKA SR-S (standard)

Całkowita szerokość, mm

550

Całkowita długość, mm

1880

Całkowita wysokość, mm

510

Kąt nachylenia wezgłowia,

+/- 40°

Masa stołu, kg

27

999 Przedmioty