Mieszalnik do borowiny THERMO - MIX B-200
Mieszalnik do borowiny THERMO - MIX B-200

Mieszalnik do borowiny THERMO - MIX B-200l

Mieszalnik do borowiny THERMO - MIX to przenośne urządzenie sterujące ze stali nierdzewnej do podgrzewania i mieszania borowiny o pojemności 200litrów.

48 900,00 zł
49 700,00 zł

45277.78 netto

Mieszalnik do borowiny Thermo-Mix B-130 to urządzenie które służy do przygotowywania masy borowinowej do zabiegów ciepłoleczniczych. Cechuje je  ekonomiczność, niezawodność i łatwość użytkowania. Wynika to z przemyślanej konstrukcji, zastosowanej technologii wytwarzania i systemu zapewnienia jakości wyrobu.

Urządzenie spełnia następujące funkcje:

  • automatyczne podgrzewanie i utrzymywanie w odpowiedniej konsystencji masy borowinowej w zadanej temperaturze;
  • automatyczne okresowe mieszanie masy borowinowej, co pozwala na utrzymanie odpowiedniej konsystencji masy borowinowej;
  • wylewanie masy ze zbiornika przez specjalny zawór bez konieczności korzystania z czerpaka.

Dodatkowo elektronika sterująca automatycznie włącza urządzenie po upływie zadanego czasu, co pozwala uzyskać przygotowaną masę do rozpoczęcia pracy przez personel obsługi i skraca czas oczekiwania na gotowość masy do zabiegu.

Urządzenie do podgrzewania masy borowinowej może pracować w następujących trybach:

Grzanie - umożliwia podgrzewanie masy borowinowej i utrzymywanie jej w zadanej temperaturze i odpowiedniej konsystencji. Personel może zaprogramować temperaturę,
w jakiej należy utrzymać masę borowinową.

Start za . . .przejście do trybu „Grzanie” po upływie zaprogramowanej liczby godzin (umożliwia podgrzanie masy borowinowej po upływie zadanego czasu i utrzymanie jej w odpowiedniej konsystencji do zabiegów. Personel może zaprogramować czas, po którym ma nastąpić włączenie elementów grzejnych, co pozwala na wcześniejsze przygotowanie masy borowinowej i skrócenie czasu oczekiwania na gotowość do zabiegów.

Dane techniczne:

Zakres temperatur: 30 - 60°C
Pojemność robocza:  200 l
Temperatura sterylizacji: -
Zasilanie: 400 V / 50 Hz
Pobór mocy: max. 2300 W
Wymiary (wys. x szer. x gł.): 780 x 660 x 640 mm
999 Przedmioty

Produkty powiązane