Schodołaz z krzesełkiem AAT C/MAX
Schodołaz z krzesełkiem AAT C/MAX

Schodołaz z krzesełkiem C-MAX

Schodołaz z krzesełkiem AAT C/MAX to najlżejszy, najmniejszy i najbardziej poręczny schodołaz świata. Jest idealny do miejsc użyteczności publicznej, środków transportu osób niepełnosprawnych.

17 170,00 zł
17 970,00 zł

15898.15 netto

Schodołaz z krzesełkiem AAT C/MAX to najlżejszy, najmniejszy i najbardziej poręczny schodołaz świata. Jest idealny do miejsc użyteczności publicznej, środków transportu osób niepełnosprawnych, a także osób, które nie korzystają z pomocy wózka inwalidzkiego, ale nie są w stanie samodzielnie pokonywać schodów (na przykład osoby starsze). 

Schodołaz C-Max to wersja schodołazu wyposażona w specjalne krzesełko. Ten typ jest idealny dla miejsc użyteczności publicznej, środków transportu osób niepełnosprawnych, a także osób, które nie korzystają z pomocy wózka inwalidzkiego, ale nie są w stanie samodzielnie pokonywać schodów (na przykład osoby starsze). Dzięki bardzo zwartym rozmiarom C-Max bez problemu pokonuje nawet najciaśniejsze i kręte klatki schodowe. C-Max wyposażony jest w duże koła i umożliwia bezproblemowy transport również na płaskim terenie (np. do samochodu). Możliwość zamówienia produktu z pasem dwupunktowym jako opcja.

  • zapytaj o wersję produktu do 300kg (ładowności)

Parametry techniczne

maksymalna prędkość

23 stopnie na minutę

moc silnika

275 W

masa całkowita

33,4 kg

maksymalna ładowność

140 kg

zakres pracy

375 stopni

maksymalna wysokość stopnia

21 cm

całkowity wymiar urządzenia (długość /szerokość /wysokość)

91,5 x 48,5 x 109-144 cm

pojemność akumulatora

12V 5A/h – 2 sztuki

999 Przedmioty