ArmTutor - kompleksowy system rehabilitacji kończyny górnej
 ArmTutor - kompleksowy system rehabilitacji kończyny górnej

ArmTutor - kompleksowy system rehabilitacji kończyny górnej

ArmTutor™ składa się z bezpiecznych, wygodnych, łatwych w użytkowaniu klamer z wbudowanymi czujnikami pozycji i prędkości, które precyzyjnie odtwarzają trójpłaszczyznowy ruch. ArmTutor™ posiada wbudowany ogranicznik ruchu, co umożliwia dokładne wyznaczenie dynamicznych i pasywnych zakresów ruchu wyprostu i zgięcia dla stawu. 

19 980,00 zł
20 790,00 zł

18500.00 netto

ArmTutor™ składa się z bezpiecznych, wygodnych, łatwych w użytkowaniu klamer z wbudowanymi czujnikami pozycji i prędkości, które precyzyjnie odtwarzają trójpłaszczyznowy ruch. ArmTutor™ posiada wbudowany ogranicznik ruchu, co umożliwia dokładne wyznaczenie dynamicznych i pasywnych zakresów ruchu wyprostu i zgięcia dla stawu. Oprogramowanie daje terapeucie obiektywną i ilościową informację na temat postępów leczenia. Informacja ta pozwala w pełni dostosować sesję ćwiczeniową do aktualnych zdolności ruchowych pacjenta i wyboru zarówno ruchu izolowanego jak i ruchów łączonych. 

Wykorzystując koncepcję sprzężenia zwrotnego system zapewnia pacjentowi dostosowanie intensywności aktywnych ćwiczeń do jego możliwości co prowadzi do szybkiego powrotu utraconych funkcji i poprawy jakości życia. 

Rozmiary: 350x140x60mm

Waga: 400g

Komunikacja: złącze USB

Sterownik: Windows HID

ArmTutor nadaje się dla osób lewo- i praworęcznych. Rozmiar jest uniwersalny, dzięki czemu urządzenie jest bardzo wszechstronne. Do ciała mocuje się je za pomocą wytrzymałych taśm Velcro. Aby zapobiegać rozwijaniu się bakterii, wkładki wykonano z wyjmowanej gąbki. 

 

999 Przedmioty