Obniżka! Taśma Thera-Band 2,5m opór bardzo słaby, beżowa Zobacz większe

Taśma Thera-Band 2,5m opór bardzo słaby, beżowa

Nowy produkt

Zastosowanie taśm rehabilitacyjnych TB: przyrost siły mięśniowej, zwiększenie zakresu ruchu, poprawa kondycji i koordynacji.

Więcej szczegółów

998 Przedmioty

31,60 zł brutto

-0,70 zł

32,30 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Masz pytanie?
biuro@bitmed.com.pl
+48 570-645-807
+48 570-645-808

Więcej informacji

Regularny i prosty trening z Thera Band® daje szybkie i zauważalne efekty. Produkty Thera-Band® dają możliwość wielostronnego wykorzystania podczas ćwiczeń. Małe i przenośne taśmy zalecane są do stosowania w warunkach pozaszpitalnych po okresie intensywnej terapii. Taśmy Thera Band® poprawiają siłę mięśniową już po krótkim czasie. Przybory mogą być używane nie tylko w gabinecie rehabilitacyjnym, czy klubie sportowym, ale również na urlopie, w hotelu lub w domu.

Oryginalne taśmy Thera Band® posiadają na świecie najlepszą rekomendację. Potwierdzają to już od wielu lat prowadzone badania porównawcze. Opisy oraz wyniki tych badań znaleźć można w publikacjach wymienionych w indeksie źródeł. Taśmy Thera Band® uznane zostały przez Amerykańskie Towarzystwo Fizjoterapeutyczne jako jedyny środek terapeutyczny tego typu.

 

Zalety:

1. Progresywny, prawie liniowy przyrost oporu.

2. Zróżnicowane opory pozwalają na indywidualne dopasowanie wartości obciążenia w zależności od celu terapii czy treningu lub możliwości oraz potrzeb ćwiczącego.

3. Wielostronnego zastosowania.

4. Oznaczone znakiem towarowym gwarantującym wysoką jakość - pytaj zawsze o oryginał!

5. Polecane przez terapeutów i trenerów na całym świecie.

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

}