BTL-6000 TR-Therapy Elite

Nowy produkt

BTL-6000 TR-Therapy (Targeted Radiofrequency Therapy Terapia Radiofalowa Ukierunkowana) przenosi fale o częstotliwości radiowej przez tkanki, tworząc ich selektywne przegrzanie. Terapia ta przynosi natychmiastową ulgę w bólu, rozluźnienie mięśniowe, zmniejszenie obrzęków oraz przyspieszenie regeneracji tkanek.

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

79 900,00 zł brutto

-9 054,00 zł

88 954,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Masz pytanie?
biuro@bitmed.com.pl
+48 570-645-807
+48 570-645-808

Więcej informacji

Możliwość negocjacji ceny!

BTL-6000 TR-Therapy (Targeted Radiofrequency Therapy Terapia Radiofalowa Ukierunkowana) przenosi fale o częstotliwości radiowej przez tkanki, tworząc ich selektywne przegrzanie. Terapia ta przynosi natychmiastową ulgę w bólu, rozluźnienie mięśniowe, zmniejszenie obrzęków oraz przyspieszenie regeneracji tkanek.

Najczęstszymi wskazaniami do Terapii Radiofalowej Ukierunkowanej są: miejscowe przykurcze mięśniowe, punkty spustowe, schorzenia mięśni oraz ścięgien, dolegliwości ze strony kręgosłupa zarówno szyjnego, jak i piersiowego oraz lędźwiowo-krzyżowego. Ponadto terapia ta doskonale sprawdza się w przypadku urazów i związanych z nimi obrzęków. Efekty terapeutyczne zauważalne są natychmiast i utrzymują się długo po zakończeniu zabiegu. Połączenie umiejętności manualnych terapeuty z BTL-6000 TR-Therapy czyni taką formę terapii nowoczesną i kompleksową, zapewniając jednocześnie natychmiastowe rezultaty.

MECHANIZM DZIAŁANIA

BTL-6000 TR-Therapy przenosi fale o częstotliwości radiowej przez tkanki, tworząc ich selektywne przegrzanie. Efekty terapii w postaci natychmiastowej ulgi w bólu, rozluźnienia mięśniowego, zmniejszenia obrzęków oraz przyspieszenia regeneracji tkanek zostały potwierdzone naukowo.

EFEKTY TERAPEUTYCZNE:

ROZLUŹNIENIE MIĘŚNI

Precyzyjne działanie Terapii Radiofalowej Ukierunkowanej na hipertoniczne włókna mięśniowe wywołuje ich natychmiastowe rozluźnienie. Efekt miorelaksacji opiera się przede wszystkim na rozszerzeniu naczyń krwionośnych, które następuje już w trakcie zabiegu i jest odpowiedzialne za większe zaopatrzenie tkanek w substancje odżywcze.

REGENERACJA TKANEK

Poprawa miejscowego metabolizmu tkankowego jest naturalnym i istotnym rezultatem Terapii Radiofalowej Ukierunkowanej. Prowadzi ona do przyspieszonej regeneracji tkanek miękkich i szybszego usuwania produktów przemiany materii.

REDUKCJA OBRZĘKÓW

Ściany tętniczek są powiększone, a prekapilary rozluźnione, dzięki czemu miejscowe ukrwienie jest zwiększone. Prowadzi to do poprawy krążenia limfy, a następnie redukcji obrzęku.

ULGA W BÓLU

Głównym efektem Terapii Radiofalowej Ukierunkowanej jest działanie przeciwbólowe wynikające z rozluźnienia mięśniowego, redukcji obrzęku oraz regeneracji tkanek.

 

SELEKTYWNY WPŁYW NA TKANKI

Dwie różne elektrody (pojemnościowe i rezystywne) zapewniają precyzyjną i skuteczną terapię na określonej głębokości poszczególnych tkanek. Elektroda pojemnościowa skupia energię na warstwach tkanki mięśniowej. Przy użyciu elektrody rezystywnej działaniu poddane są tkanki o wyższej impedancji, takie jak przyczepy mięśni oraz więzadła.

DZIAŁANIE TERMICZNE

Lokalna hipertermia obszaru zabiegowego jest widoczna na obrazach termograficznych wykonanych bezpośrednio po terapii. Jest ona spowodowana rozszerzeniem naczyń krwionośnych, które jest jednym z efektów terapeutycznych.

DYNAMICZNA KONTROLA IMPEDANCJITM

Dynamiczna Kontrola ImpedancjiTM (Dynamic Impedance ControlTM) automatycznie dopasowuje moc w trakcie terapii. Impedancja tkanki jest mierzona przez cały czas trwania zabiegu. Moc jest regulowana w taki sposób, aby była odpowiednia do rodzaju i warunków leczonej tkanki. W tym samym czasie wartość szczytowa jest modulowana, a tkanka jest równomiernie ogrzewana, niezależnie od jej bezpośredniej.

PARAMETRY TECHNICZNE:

BTL – 6000 TR-THERAPY ELITE

• Moc do 320 W

• Kolorowy ekran dotykowy 8,4"

WŁAŚCIWOŚCI:

• Protokoły "ULUBIONE"

• Nawigacyjny atlas anatomiczny

• Baza danych pacjentów

• Gotowe programy i encyklopedia terapeutyczna

• Ergonomiczne aplikatory z wbudowaną

audiowizualną kontrolą kontaktu

• Selektywny wpływ na tkanki dzięki zastosowaniu

2 trybów pracy: pojemnościowego i rezystywnego

• Terapia ciągła i impulsowa

• Dynamiczna Kontrola ImpedancjiTM

(Dynamic Impedance ControlTM)

• Stolik (opcja)

3 Inne produkty w tej samej kategorii:

}