Wioślarz AQUO DUAL
Wioślarz AQUO DUAL

Wioślarz AQUO DUAL

Wioślarz Aquo Dual pozwala na korzystanie z aplikacji treningowych, surfowanie  po internecie po podłączeniu Dual Kit do monitora urządzenia.

2 839,72 zł
2 949,72 zł

2308.72 netto

Wioślarz Aquo Dual pozwala na korzystanie z aplikacji treningowych, surfowanie  po internecie po podłączeniu Dual Kit do monitora urządzenia.

  • Naturalny, płynny ruch wioślarski pozwala kształtować praktycznie wszystkie partie mięśniowe: nogi, plecy, brzuch, barki, pośladki.
  • Dodatkowo trening wioślarski wspomaga pracę układu krążenia oraz układu oddechowego.
  • Dzięki płynnej regulacji obciążenia wiosła treningowe nadają się do treningu dla wszystkich niezależnie od wieku i płci.

Najbardziej zaawansowany trenażer wioślarski z linii Aquo, który poza mnóstwem korzyści dla zdrowia oferuje możliwość korzystania z urządzenia mobilnego podczas ćwiczeń dzięki DualKit. Współpraca z aplikacjami treningowymi takimi jak m.in. Kinomap, czy FitConsole sprawia, że z każdego treningu wyciągniesz więcej i szybciej zrealizujesz swoje cele.

Opór magnetyczny i elektroniczna regulacja

Wiosła BH Fitness Aquo Dual pracują w oparciu o magnetyczny system oporu. Jego elektroniczna regulacja w szerokim zakresie pozwala dokładnie dopasować obciążenie w zależności od indywidualnych preferencji osoby ćwiczącej.

Łączność z urządzeniami mobilnymi

Komputer współpracuje za pomocą bezprzewodowej transmisji Bluetooth® z urządzeniami mobilnymi. Smartfon lub tablet może służyć jako wyświetlacz i umożliwia ćwiczyć z użyciem wielu dostępnych bezpłatnych aplikacji treningowych. Komputer ma wgranych 12 programów, które motywują do działania i ułatwiają stawianie sobie i osiąganie coraz ambitniejszych założeń. Czytelny ekran wyświetla czas, liczbę spalonych kalorii, czy częstotliwość pociągnięć. Po dokupieniu telemetrycznej opaski rejestruje i wyświetla również tętno.

Technologie

Dual Kit z Bluetooth® i portem USB sprawia, że sprzęt przekształca się w model i.Concept. Dzięki temu łączy się z urządzeniami mobilnymi i pozwala korzystać z wielu aplikacji treningowych, m.in. BH by Kinomap, Run on Earth, czy FitConsole.

i.Concept to technologia, dzięki której urządzenie współpracuje z urządzeniami mobilnymi. Pozwala połączyć się bezprzewodowo za pomocą Bluetooth® ze smartfonem lub tabletem i korzystać z wielu aplikacji treningowych.

Recovery Test - funkcja umożliwiająca sprawdzenie wydolności oraz stopnia wytrenowania ćwiczącego na podstawie analizy spadku tętna po zakończeniu treningu.

Dane:
Sposób użytkowania:
regularny trening domowy
Wymiary:
179x50x53 cm
Wymiary po złożeniu:
92x51x112 cm
Waga:
25 kg
Maksymalna waga użytkownika:
120 kg
System oporu:
magnetyczny
Regulacja oporu:
elektroniczna
Waga koła zamachowego:
5,5 kg
Puls:
opcjonalnie telemetryczny pomiar
Wyświetlacz:
LCD
Komputer:
współpraca z DualKit,
czas,
pociągnięcia na minutę,
całkowita liczba pociągnięć,
dystans,
kalorie,
puls (opcjonalnie),
12 programów treningowych
Inne:
kółka transportowe,
regulowane podpory na stopy z paskami

Gwarancja domowa - 2 lata

Obowiązuje przy eksploatacji urządzeń w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego przez producenta

 

10 Przedmioty